Služby

BODYPAINTING

Propojení barev a pohybu a přitáhne obě oči diváka. Nabízím Vám několik jedinečných variant bodypaintingu, kterými můžete zpestřit Vaši událost.
Chtěli byste se sami stát živým plátnem a uchovat si jedinečnou vzpomínku? Podívejte se do mé galerie, i vám může doma na stěně viset nádherná fotografie.

FACEPAINTING

Malování na obličej milují všechny děti! V portfoliu mám desítky úžasných  motivů a ráda každému vymyslím a namaluji, co si sám bude přát.

Facepainting je vhodný na velké akce,  kde může malovat i více malířů, ale i pro menší narozeninové oslavy, pořádané doma.

TEMPORARY TATTOO

Dočasné tetování je velmi populární a rychlé zkrášlení těla pomocí Airbrush techniky. Tetování na těle vydrží 3 - 5 dnů. Mám širokou nabídku motivů, z které si vybere každý.
Dočasné tetování se skvěle hodí na akce s velkým počtem lidí. Jedno tetování je hotové během chvilky.

Má Vaše akce konkrétní tématiku nebo byste chtěli jako motiv raději logo své firmy? Neváhejte využít můj kontaktní formulář, ráda splním všechny Vaše požadavky.
WALLPAINTING

Chtěli byste oživit bílé stěny v interiéru? Malba na stěně bude vždy originální a každý ji bude obdivovat!

Již jsem realizovala několik dětských pokojíčků, ale i firemních kanceláří. Určitě najdeme společně vhodnou variantu malby pro Vaši stěnu.

Žádná stěna ani motiv pro mě není problém.